| anonim_4396 a întrebat:

S'altare tuturor!
Am si eu o intrebare pentru voi. Stie careva un magazin Online de preferabil unde se vand lucruri de la YMBC sau Obey sau Converse? M-ar interesa o pereche de tenesi All Stars si un hanorac YMBC. Daca s-ar putea ca site-ul sa fie romanesc? Multumesc anticipat!
P.S.: Ofer FUNDA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Topicul nu este inchis, astept raspunsuri. Multumesc anticipat!

| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Tocmai.ro Mercador.ro nu stiu poate gasesti ceva pe gustul tau.

| HellShadow a răspuns:

De pe Originals.ro iti poti lua haine/incaltaminte converse.Il folosesc si eu si sunt foarte multumit.

| anonim_4396 explică (pentru HellShadow):

Stiu de Originals. Ma refer si la Hanoracul ala. Conversi am gasit si eu pe multe site-uri.