| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Sall happy. am si eu nevoie de niste blugii misto big grin. sunt din Mangalia. pot sa-mi iau din CTA daca vreau. dar, nu stiu niciun magazin cu blugi misto.Help me

8 răspunsuri:
| dracdeingerash a răspuns:

Blugi Bershka de pe okazii
http://www.okazii.ro/......-fete.html

| Aѕнℓєу♥ explică:

Mie imi plac blugi cu talie joasa si is cat o camila straight face mai ales ca eu am pretenti la blugi laughing si bani nu contwinking...big grinbig grin: in Mangalia nu prea gasesc. big grin

| dulcik a răspuns:

Pai eu iti recomand sa dai o raita prin Tomis sau prin Mall o sa gasesti destule modele, acum depinde si de cati bani vrei sa cheltui pe o pereche

| Anda_5509 a răspuns:

Du-te in City, gasesti niste blugi superbilove struck. iar Tomisu`...deja s a dus dracu.
DUte in CiTy la Bsk, Stradivarius, Zara.GAsesti o multime de percehi, sau in Metropole, ai acolo avea niste blugi draguti.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Nasol oras, Mangalia. La Mondo din City Park sigur gasesti toale belea, dar nu ieftine. Mai poti incerca la un magazin de pe strada Rozelor din Mangalia vis-a-vis de Ragesi, sigur il gasesti pentru ca are un banner imens cu Daniela Crudu.

| izurocker a răspuns:

Kaiawinking e in mng si e foarte cool

| vladzatto a răspuns:

Autoitalia.ro