| AlexIonut2013 a întrebat:

Am o intrebare: cand vine curierul sa ia ceva de la mine trebuie sa ii arat buletinul (este vorba de olx) sau doar vine la adresa mea si ia coletul si pleaca? Apropo apoi cum fac sa chem curierul sun undeva sa ii zic adresa? Si unde ii zic ce am de vandut (adica sistem pc complet) adica e destul de voluminos pachetul trebuie sa completez un formular ceva? FUNDA! Repede va rog.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

La fan curier da, costa 25 lei pana la o anume marime, cand creste pretul

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scrie mare si clar pe site

http://olx.ro/livrare-cu-verificare/

daca nu iti convin serviciile oferite de olx

http://www.fancourier.ro/tools/comanda-online/

| AlexIonut2013 explică (pentru suntserios):

Deci sa inteleg ca orice livrare costa doar 25 lei?

| AlexIonut2013 explică (pentru suntserios):

Deci sa inteleg ca orice livrare costa doar 25 lei? Sau ce costa 25 de lei?

| suntserios a răspuns (pentru AlexIonut2013):

La fan curier da, costa 25 lei pana la o anume marime, cand creste pretul

| mFq a răspuns:

Cand vine la tine ii dai adresa si coletul!
Ii spui sa-ti lase si numarul lui de telefon!