| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,vand ihelicopter lightspeed,are factura,are garantie,are toate accesoriile, il vand ca m-am plictisit de el, vreau sa imi iau un robot cu senile dupa robofun.pret 150 de lei negociabil.am postat anuntu si pe okazii si pe tocmai si pe mercador.Pentru cei care nu va intereseaza nu va bagati sa comentati, astept oferte. PS:am specificat sa nu comentati daca nu va intereseaza, nu am nev de metode sa faci bani pe net ca astea sunt numai minciuni.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici pe mine nu ma intereseaza.Dar iti spun doar ca nu va sta mult pe aici intrebarea ta.Aici nu se dau anunturi de vanzari.Ca la mica publicitate.

| adrianbestboy98 explică (pentru darrio2007):

Ai ma ca vrei tu? multi prosti pe TPU, va bagti si voi in seama singuri, am specificat foarte clar nu va intereseaza nu comentati frate da ce sa stie aluna aia din cpul vostru, ca nici cat o nuca nu e creierul vostru

| CataC a răspuns:

Elicopterul ala de care te plangeai pana acum ca nu zboara? laughing Succes

| SirOne a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza deci nu ma bag laughing