| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,am un ihelicopter lightspeed,si am vrut sa ma joc cu el,am conectat trnsmitatorul la telefon,am pornit aplicatia si am aprins elicopterul,dau de bara aia sa se ridice in sus,dar nu se ridica,doar se invart elicele la sol si se aude un sunet ciudat, ce are? Funda PS:e de vina telefonul meu ca mai am 15% baterie?

2 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Cu siguranță el e devină

| adrianbestboy98 explică (pentru Alexandru98):

Puteai sa specifi si tu ce, nmu doar "cu siguranta ele e de vina", de unde vrei sa imi dau eu seama din asta?