| dragodana a întrebat:

A castigat cineva pe bbcollection.ro? Cum iti trimit produsul castigat? Saptamana trecuta am castigat ceva la ei.Am vazut mail-ul in care ma anuntau ca am castigat dupa 2 zile, dar ei vroiau un raspuns(daca vreau sa fie trimis premiul in alta parte decat am specificat)a doua zi.Am trimis un reply la persoana care imi trimisese mail-ul.Niciun raspuns pana acum.Nu am vreun magazin de al lor in oras.Regulamentul "spune" ca vor suna de 3 ori in 3 zile diferite pentru a valida castigatorul.Pana acum nu am primit niciun telefon. Daca au hotarat ca nu am raspuns la mail in timp util si m-au descalificat, de ce mai apare numele meu pe site?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Dar de ce nu le dai un telefon sa ii intrebi concret tot ce vrei sa aflii?

| dragodana explică (pentru sofisis):

Salut! Pentru ca regulamentul spune ca ma contacteaza ei.Nici n-as stii ce sa spun.

| sofisis a răspuns (pentru dragodana):

Pai te-au contactat deja o data. Ai aflat ca ai castigat.
II suni si spui : Buna ziua, numele meu este X, am primit un mail cum ca am castigat X produs la X concurs. Ma intereseaza si pe mine cum intru in posesia lui.

| dragodana explică (pentru sofisis):

Salut! Le-am dat telefon.Persoana care trebuia sa ma contacteze a fost in concediu.M-au contactat telefonic si acum trebuie sa ma duc sa iau premiul dintr-un magazin de-al lor ca nu trimit prin curierat.Deci,m-am crizat degeaba si s-a rezolvat.

| sofisis a răspuns (pentru dragodana):

Totul e bine cand se termina cu bine. happy
Felicitari.