| gherghen3747 a întrebat:

Salut, am comandat o pereche de adidasi de pe nike si pretul total este 689 de lei dar pe langa scrie si estimated tax 109 lei. Inseamna ca trebuie sa platesc pe langa cei 689 lei si cei 109 lei?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca cei 109 sunt taxa de transport, livrare de catre curier. Asadar, vei plati in total 798 de lei.

| TVborg a răspuns:

Nu am comandat vreodată de pe nike dar din câte văd la subtotal scrie că prețul include toate taxele fără shipping (taxa de livrare). Nu înțeleg de ce ar ar arăta alte taxe estimative.

| Madnes a răspuns:

Salut, cat a fost comanda pana la urma?