| Jager a întrebat:

Daca imi cumpar de pe PC Garage piese complet pentru pc, ei mi le trimit intr o cutie? Vreau mai multe informatii despre trimiterea coletului cu piese pc. Nu le vreau preinstalate de ei.

4 răspunsuri:
| questsoul a răspuns:

Corect, ei ti le vor trimite impachetate, poti sta fara nici o grija, sunt bine protejate anti-soc. De asemenea ei ofera serviciul de testare a produsului inainte de expediere daca optezi pentru asta.

| Jager explică (pentru questsoul):

Ele vin intr-o cutie de carton fiecare in cutia sa +drivere si tot ce le trebuie, asa i?

| questsoul a răspuns:

Bineinteles, eu asa am primit si de la ei si da la eMAG.

| NG_Fabian_Andrei_1995 a răspuns:

E ceva norma. Ca intro cutie. Sigilata