| sindeiu a întrebat:

Salut vreau sa trimit un produs la garantie(Pc Garage) cum procedez?

3 răspunsuri:
| MareanN a răspuns:

Salut.
Din cate stiu, trebuie sa cauti pe site-ul lor ceva rubrica despre garantie, sa completezi un formular, si cel mai probabil va veni un curier in urmatoarele 2-3 zile lucratoare sa iti ridice produsul pe care il vrei dus in garantie. Dar despre ce produs este vorba? Nu de alta, dar am achizitionat si eu produse de pe PC Garage si, din fericire, nu am patit nicio problema cu acestea.

| sindeiu explică (pentru MareanN):

Laptop a venit defect