| anonim_4396 a întrebat:

Sper ca ma puteți ajuta. Nu mai e mult si se apropie sarbatorile de iarna. Cu aceasta ocazie vreau sa iau un cadou,dar nu stiu ce mai exact. Ma puteți ajuta? Sa fie cu subiectul: sărbători de iarna. Mi-ar placea ca, cadoul sa fie ceva care se păstrează(sa rămână amintire) si sa coste maxim 30 de lei. Cadoul este pentru o fata care chiar de sărbători e ziua ei de naștere. Ofer funda la cel mai bun, origina! Răspuns!

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Un glob de sticla cu apa cu un peisaj si muzica de iarna sigur s-ar potrivi de minune.

1 răspuns:
| Xpressurself a răspuns:

Nu asa stau lucrurile. trebuie sa cunosti peroana pentru a face un cadou. sa stii ce-i place, ce dorinte are. din ce spui tu inteleg ca nu-ti cunosti prietena indeajuns. sa ma scuzi. nu te judec.
nu cunosc asa bine preturile.
o rama pentru poze, tu si ea in poza sau doar rama.
in general transmiti un mesaj important printr-un cadou si nu poti patrunde adanc decat daca cunosti persoana.
un cadou in ton cu preferintele ei arata ca o asculti si stii ce-si doreste.
o poza cu tine si ea inramata va simboliza ca tii la ea si vrei sa te pastreze in amintirea ei.
dar poate fi si un ceas la fel de bine.
depinde foarte mult de cat de apropiata este persoana. tu spui ca vrei ca acest cadou sa ramana.
inteleg ca exista o prietenie stransa intre voi si conteaza pentru tine sa ramana in timp.
mai ai timp inca. cunoaste-ti prietena.
partea de craciun rezolv-o printr-o felicitare.
oricum ai face e mai bine sa fie doua lucruri distincte. intr-adevar sunt sarbatorile dar ea isi doreste ca lumea sa-si aminteasca si ca e ziua ei.
as merge pentru doua cadouri. simplu. o cutie de ciocolata, o felicitare etc pentru craciun si un cadou de ziua ei.