| StefanDrg a întrebat:

am nevoie sa stiu toate marcile de tigari din Romania care se vand in magazine, sunt casier si lumea imi zice la casa sa le dau de ex : malboro scurt, eu nu fumez. nu cunosc tigarile, va rog mult care va pricepeti la tigari sa-mi spuneti marcile toate sau un site unde le prezinta pe absolut toate marcile, va rog mult, dau FUNDA!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
https://ro.wikipedia.org/wiki/List%C4%83_de_m%C4%83rci_de_%C8%9Big%C4%83ri
Cu mentiunea ca tigarile se gasesc in varianta scurt/lung
O zi bunahappy

| StefanDrg explică (pentru caramela):

Buna, acolo pe wikipedia imi zice tigarile dar Nu si imagini cu ele, eu nu ma pricep deloc la tigari, dar vreau sa te intreb la toate marcile exista variantele scurt/lung? mersi frumos si astept raspuns

| caramela a răspuns (pentru StefanDrg):

Asa cum ti-am scris in primul raspuns, la unele tigari exista si varianta lung
Te poti adresa unui distribuitor de tigari sa te ajute cu o lista cu denumirea lor.
O zi bunahappy