| cosmin655 a întrebat:

Cum sunt tigarile malboro blue ice? Nu vreau raspunsuri gen "lasate de fumat"sau "nu stiu ca eu nu fumez".

Răspuns Câştigător
| cosmin655 explică (pentru fuzzer):

Stiu dar nu la asta ma refeream. Vroiam sa stiu daca sunt tari/slabe(sunt malboro deci banuiesc ca sunt foarte tari)si daca sunt bune si merita sa le incerc(la asta imi poate raspunde doar cineva care lea incercat). Mersi de raspuns.

2 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Nu iti voi spune "lasate de fumat " ci lasa-te de fumat ...sau nu, ca nu ma intereseazahee hee