| RazvanJdvzj a întrebat:

Am publicat un anunț pe internet despre o consola ( nu contează asta )
Recent m-a sunat cineva și a spus ca vrea sa cumpere consola, dar a spus ca îmi trimite adresa și ca vrea verificare. Problema este ca nu știu cum as putea sa ii trimit coletul pana unde dorește el.
As dori sa ma ajutați!
Dau funda

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Coletul se poate trimite prin posta sau curier. Este bine sa-l trimiti cu plata ramburs (destinatarul plateste la primirea coletului).