| stefu a întrebat:

As dori sa achiziionez un telefon(Samsung Galaxy Y)!
Dar nu gasesc o oferta buna, sau un pret bun(nu dispun de un buget prea mare)... Funda cine imi trimite un link cu o oferta buna!

Răspuns Câştigător
| LukaVocaloid a răspuns:

Si iar am uitat poti sa-ti iei Samsung galaxy y cu 9 euro cu abonament pe 2 ani cu 8 euro luna! Bafta din nou!winking

3 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Search on google "vand Samsung galaxy Y" + pretul pe care esti dispus sa il oferi propietarului

| LukaVocaloid a răspuns:

Bunanu stiu oferta la Samsung galaxy y dar stiu la Samsung galaxy s5660 gio am si eu si sunt foarte multumita de el singura problema e ca il tine cam putin bateria dar il poti cumpara de la site-ul Vodafone dai pe tarife... si pe toate telefoanele o sa vezi daca iti place si nu costa foarte mult.Bafta!winking

| LukaVocaloid a răspuns:

Am uitat poti sa til iei cu 170 de euro fara nimic care e cam mult sau poti sa til iei cu 20 de euro cu abonament timp de 2 ani cu 8 euro pe luna.Bafta!winking