| Gabi304 a întrebat:

Azi am facut o "tombola" in care trebuia sa tragem un biletel si cine cade trebuie sa-i cumparam ceva, asta nu prea este interesant.Acum intrebarea mea este ce sa ii cumpar acelei fete care mi-a picat?

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Să o scoți în oraș. happy Glumesc.
Ți s-a zis: un fular sau o agendă este suficient. Dar să fie pentru vârsta ei fularul, și să nu îi cumperi din acelea de care poartă maică-sa sau bunica. Să se potrivească la culoare cu geaca de iarna pe care este imposibil să nu o cunoști.
Dacă îți permiți poate să fie și un set: fular și mănuși asemănătoare.
Dacă problema te depășește, i-ai un pix sau un stilou, în funcție de cât îți permiți să cheltuiești.

| Yuoia a răspuns:

Noi nu iti cunoastem colega. Ce sfaturi sa iti dam?
Spune-ne ceva despre ea.
Poti sa-i iei ceva neutru: fular, agenda.

| Gabi304 explică (pentru Yuoia):

Daca ma crezi nici eu nu ii stiu gusturilelaughing

| Yuoia a răspuns (pentru Gabi304):

Te cred. Era bine inainte, cand cumparai o carte si gata. Acum, tinerii nu mai citesc. Pacat.