| shareable a întrebat:

Ati luat vreodata teapa? Pe internet mai ales? Cum?

10 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Da, mi-a furat cineva mai demult un cont, se pare ca sunt important big grin.

| shareable explică (pentru Celcestietot):

De pe ce site?

| Celcestietot a răspuns (pentru shareable):

Un cont de Gg Empire.

| ACTH a răspuns:

N-am luat niciodata.
Invata sa fii precaut.
Orice pare suspicios, evita. Nimeni nu-ti va da niciun premiu gratuit pe internet.

| Celcestietot a răspuns (pentru ACTH):

Poti lua teapa si dupa ce ai dat cu banul.

| ACTH a răspuns (pentru Celcestietot):

?

| Celcestietot a răspuns (pentru ACTH):

Poti cumpara mai intai un item virtual si cand trebuie sa ti-l dea, sa nu il mai primesti; un fel de schimb, trade.

| ACTH a răspuns (pentru Celcestietot):

Stiu și de scamuri și de furturi de genul. Nu am înțeles la ce te-ai referit la primul comentariu. :c

| Celcestietot a răspuns (pentru ACTH):

Ca poti fi tepuit pana si dupa ce ai platit, la asta m-am referit happy.

| Edwards2017 a răspuns:

Plati online pe site uri nesigure