| Zuzumilk26 a întrebat:

Trebuie să primesc o rambursare de pe joom. Dacă am plătit cu Google pay voi primi banii?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Iar pui intrebari fara rost...

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu prea am inteles cum ii cu rambursarea la joom.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Pai peste tot ti se ramburseaza prin metoda cu care ai facut plata. Ce nu e clar? Doar nu o sa trimiti banii prin PayPal si ei sa iti trimita prin banca dupa aia. In cel mai rau caz stabilesti cu ei inainte sa iti vireze banii, unii dau posibilitatea sa iti dea store credit in schimb si sa iei altceva, de exemplu. Nu stiu in cazul Joom, dar sigur nu sunt ei mai cu mot sa faca asta complet diferit...

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ok.ms