| Bubu75 a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu ceva! maine pe 2 ianuarie 2013 este ziua mamei si nu stiu ce sa ii iau straight face vreau sa ii cumpar un cadou pana in 400 lei! bani din pusculita laughing. Va rog ajutati-ma, chiar nu am nicio idee! dau FUNDA happy

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un mixer :d

| Oana92 a răspuns:

O vaza, un pandativ de argint, o bratara, ceva pentru bucatarie, o bluza, o carte, ceva pentru servici, o decoratiune

| Bubu75 explică (pentru Oana92):

Mersi pentru raspuns, dar o sa ii iau o rochie (asta isi doreste) xD

| Monika31 a răspuns:

Parfum (poti alege unul mai scumpwinking ); O rochie/bluza depinde ce poarta mama ta mai des; Poti sa personalizezi o cana/un tricou etc cu ceva.o poza un mesaj pentru mama ta; sau ii poti cumpara un tort maree drooling

| คηηє a răspuns:

Poti sa ii cumperi un inel, un parfum, un lantisor, o geanta. Intreab-o cam ce are nevoie, fara sa bati apropouri, si cumpara-i. Succes! Have a good day!