| anonim_4396 a întrebat:

Vine Craciunul si vreau sa cumpar prietenei un cadou.As vrea o chitara(nu ma pricep la ele...adica tipuri gen clasica sau acusitica, habar n-am)dar vreau sa fie simpla chitara.Si as vrea un link cu o chitara(maxim 100 de ron )sau na daca nu gasiti da-ti link dar sa fie buna si mai ieftina. Fata are 18 anibig grin.si e cadou e de Craciun. FUNDA!big grin

2 răspunsuri:
| Ancky a răspuns:

Recomand urmatorul magazin cu haine Bershka. Se numeste Miau Miau. Preturile sunt foarte bune. Aveti linkul mai jos.
http://www.facebook.com/MiauMiauSale