| diana99nic99 a întrebat:

Am o dilema... ce sa-i iau dirigintei de Sf Gheorghe, tinand cont ca e un cadou din partea clasei, deci trebuie sa fie de cel putin 100 de lei si sa nu fie bijuterii sau parfumuri deoarece are si a primit f multe?

Răspuns Câştigător
| Larysukku a răspuns:

Poti sa cumparati o geanta, o rochie, aranjati clasa foarte frumos cu suc, prajituri sau un tort cu fata ei!

| diana99nic99 explică (pentru Larysukku):

Ms pentru raspuns... am vrut sa fie o surpriza pentru diriga asa ca raspunsul tau a fost cel mai potrivit. am ales varianta cu tortul, dar fara fata ei. + un aranjament floral cu totul deosebit

13 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Poate gasesti ceva pe aici http://atshopping.ro/category.php?id_category=7

| MoneyMoney a răspuns:

OK eu propun ceva PRACTIC şi folositor, aici: http://www.pcmadd.com/#a454abcc ai MULTe idei despre ce am vrut să zic!

| raluk27 a răspuns:

O vaza Galle (nu stiu daca am scris corect), un serviciu de cafea, chestii de folosit pe-acasa

| Vichtory a răspuns:

O geanta, un tablou, o carte, un portmoneu, flori si ciocolate, un set de crema sau samponuri sau ceva pentru ingrijjirea personala, Un album de poze in care fiecare sa-si puna poza si sa scrie cate un mesaj pentru profesor in dreptul pozei, Un tricou cu poza clasei imprimata pe el, Un cos cu fructe.

Multa bafta.

| User2 a răspuns:

Salut! Ce sa zic..sunt baiat dar cred ca asa din partea clasei ar fi frumos un buchet mareee mare de flori ca din partea clasei sau alta varianta ceva interesant ca o carte despre domeniul in care lucreaza, sau un portofel, iti recomand sa sa te axezi pe domeniul profesiei ei.Sau mai puteti lua un stilou smecher poate cu penita de aur smug, daca strangeti cate 15 lei de fiecare faceti bani chiar multi. Dar cea mai buna varianta este cu florile, doar este onomastica nu e aniversare! Bafta! Funda?

| bebelusha93 a răspuns:

Buna! Noi i-am cumparat dirgintei o genta la 150 de ron. A fost foarte incantata si o poarta destul de des(tin sa mentioneaz ca diriga e mereu aranjata, dichista).

| fluturas10 a răspuns:

Nu prea ma pricep dar incerc sa-ti dau cateva sugestii : o esarfa, o geanta, un stilou scump ( s-a mai spus), o vaza, floare in ghiveci, ceva personalizat (cu numele ei), cutiuta unde se po pune bijuteriile tongue

| Daniella_4731 a răspuns:

Un cos cu de toate de cel putin 90 lei si o icoana( daca este religiosa) sau o poza frumoasa inramata cu clasa voastra). (cucosul poate sa contina flori. o sticla de vin de ceva de genu s. o cutie de cafea si o jucarie simbolica si niste dulciuri)mai ales daca are copii o sa-i placa FUndita?

| AndraAndrrra a răspuns:

O icoana sfintita suflata cu argint sau aur happy. Nu sunt asa scumpe si sunt foarte frumoase happy

| iulicutzzz a răspuns:

un ursulet mare de plus

| User2 a răspuns (pentru iulicutzzz):

Frate ursulet?laughing)

| Mihaellla9696 a răspuns:

-O floare de dimensiune mai mare [ intr-un ghiveci ]; te va costa maxim 80 de lei. sau poate fi si ceva util pentru ea [ in casa ]