| Annelise a întrebat:

Si-a comandat cineva ceva de pe kurtmann.ro? e ok procedura de expediere? vin produsele ok? tocmai am plasat o comanda, cica imi ajunge in 24h...

1 răspuns:
| dirtoaica a răspuns:

Vreau sa spun ca eu am comandat si toate produsele miau venit in regula! Totul merge bine dar depinde ce curier folosesti eu am folosit Urgent Curier ( la solicitarea mea) este adevarat e destul de scump dar e bun dar daca vrei mai am eu un site ca si Kurtmann dar acesta are mai multe haine : www.miniprix.ro
Mult succes sa le porti cu placere;)