| Anonimul151 a întrebat:

Ajutor! Am primir acum cateva minute o notificare de la google, ca un nr de telefon (pe care eu nu il stiu,) s-a confirmat pe cont. Asta inseamna ca are acces la contul meu de google? Cum pot sa vad daca are acces?

E urgent!

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Schimba-ti repede parola și activează autentificarea in doi pași și pune-ti numărul tău de telefon in cont.

8 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Poate intri aici https://myaccount.google.com/security?gar=1 si stergi numar de e, dar probabil ar trebui sa confirmi numar inainte, altfel cred ca n-are permisiune la cont, fara parola

| Anonimul151 explică (pentru cfrtobias):

Pai mi-a aparut direct nr avela de telefon si zicea asa. Nr de telefon... a fost confirmat in cont.

Eu nu am confirmat absolut nimic

Știu ca nu are acces fara parola dar habar nu am cum a reusit sa intre. Am vazut ca a fost confirmat si l am eliminat. Dar acum mai are acces la cont daca l am eliminat?

| VoidEternal a răspuns (pentru cfrtobias):

Dacă a putut să pună numărul de telefon acolo înseamnă că are deja parola, ori ți-ai lăsat contul conectat pe vreun dispozitiv pe care îl foloseste și altcineva. Poate la munca.
Schimba-ti parola cat mai repede și fă ce ti-am zis mai sus.

| cfrtobias a răspuns (pentru Anonimul151):

Cum zice psyclepath ar trebuie sa modifici parola si sa adaugi numarul tau

| cfrtobias a răspuns (pentru VoidEternal):

Cred ca ai gresit persoana laughing la cine ai dat reply

| VoidEternal a răspuns (pentru cfrtobias):

Corect. Scuze big grin

| Anonimul151 explică (pentru cfrtobias):

Chestia e că nr. meu de tel e deja acolo. Dar habar nu am cum reusit sa aiba acces, sa intre cand eu nu am confirmat nimic. Dar voi schimba parola

| Anonimul151 explică (pentru VoidEternal):

Ok. Voi schimba parola. Mersii mult

| VoidEternal a răspuns (pentru Anonimul151):

Schimba-ti repede parola și activează autentificarea in doi pași și pune-ti numărul tău de telefon in cont.