| Didi100301 a întrebat:

Buna! Am incercat sa intru pe safari pe un site sa urmaresc stiri online, si site ul la un moment dat mi s-a intepat si mi-a aparut mesajul asta : Apple iPhone-ul tau a fost spart. Toate operatiunile de pe dispozitivul tau sunt urmarite de hacker. Ia masuri imediat!
Oare este vrajeala, sau adevarat? A patit cineva asa ceva? Dau funda.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai umblat tu brambura pe site-uri xxx, e vrajă și mesajul și aia cu "știri online".

Și dacă iPhone-ul tau a fost spart, spune-ne tu!

| VoidEternal a răspuns:

Sunt doar pop-up-uri. Virușii îi găsești daca accesezi bannerele alea.

| ReignForest a răspuns:

Foloseste un anti virus sigur e de la viruși