| papushamedelin a întrebat:

Buna!
Am nevoie de ajutorul vostru va rog! sad
Cum inlocuiesc un video de pe Facebook fara sa pierd aprecierile la postare?
Eu am dat la 'editeaza postarea' am sters video incarcat si voiam sa adaug altul din galerii, acelasi doar putin editat, si imi spune ca 'ne pare rau nu am putut adauga clipul tau video' sad
Help me pleaseeeee! crying((

3 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

In momentul in care stergi video-ul, dispar si aprecierile. Un video nou, fie el chiar si cel de dinainte va porni de la zero

| papushamedelin explică (pentru ladyMillion):

Madeleine Mim a sărbătorit ziua ta de nastere cu Liana Munteanu şi alţi 29.
22 iunie la 01:00 · București ·
Uite, Tibi, cat ne esti de drag ^_^
La \m/ulti ani si mult noROCK!

| papushamedelin explică (pentru papushamedelin):

Deci descrierea asta a ramas dar nu mai apare video si nici nu ma lasa sa incarc altul crying(