| andreea567890123 a întrebat:

Buna seara. Astazi am apasat pe dowlodad din greseala cand ma uitam la serial. Brusc m-a dat pe whatsapp si se trimitea ceva unui numar din străinătate fara acordul meu si apoi scria " nr ala de care v-am zis eu din strainatate nu are cont de whatsapp". Ce sa fac? Imi e f frica

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai folosii telefonul pentru vizionat filme si seriale, fiindca desii sunt gratis, vin cu aplicatii care se auto-instaleaza singure si transmite date personale.
Foloseste computerul sau televizorul sa te uiti la filme!

Bula
| Bula a răspuns:

Nu faci nimic, fiindca daca nu are cont, atunci nici trimitere nu s-a facut.
Alta data citeste atent "Termeni si conditii" inainte sa faci miscari gresite!

| sofiaaaa001 a răspuns:

Anuleaza orice mesaj care a fost trimis, daca a fost trimis pana la urma, si blocheaza acel contact. stai fara griji, nu are ce sa ti se intample. dezactiveaza-ti locatia si tot ce mai ai public doar pentru siguranta ta

| andreea567890123 explică (pentru sofiaaaa001):

Pai asta e ideea ca mi-a aparut ca mesajul nu s-a trimis deoarece acel numar nu avea cont de wapp

| sofiaaaa001 a răspuns (pentru andreea567890123):

Ah, am inteles. sincer eu asta as face, mi-as pune totul pe privat si as bloca si acel numar chiar daca nu a fost trimis mesajul sau daca nu are cont de whatsapp. plus nu ti-as recomanda sa mai intri pe site-uri de filme si seriale online de pe telefon, sunt destul de dubioase si nu stii ce ti se poate intampla.