| luizaionescu45 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa gasesc o persoana dupa localitate? Nu stiu sigur daca are Facebook! Am câteva poze cu această persoana si îi stiu locul de munca! Cum o pot gasi? Cine ma ajuta îi dau pamblică!

Răspuns Câştigător
| Bariel a răspuns:

Https://www.komando.com/......ts/309004/

Asta cred ca merge doar de pe calculator si e cea mai eficienta metoda deoarece apartine de google, sper ca stii ceva engleza...:
https://www.searchenginepeople.com/blog/16012-reverse-image-search.html

17 răspunsuri:
| Bariel a răspuns:

Sunt anumite site uri in care daca bagi o poza cauta acea persoana automat pe toata sovial media, bineinteles te costa bani un asemenea serviciu, cauta in google "find a person by photo"

| luizaionescu45 explică (pentru Bariel):

Multumesc! Dar problema e ca aceasta persona am cunoscut o in vacanta in Bulgaria și i-am facut eu poze nu sunt de pe contul lui de Instagram stii cam cat m-ar costa programele acelea?

| Bariel a răspuns (pentru luizaionescu45):

Nu conteaza, tu ai nevoie de o poza si sistemul lor cauta pe tot internetul infatisarea individului, daca til gasesc iti dau ei la rezultate contul unde s-a gasit potrivirea. Nu costa asa mult, uite aici ceva gratis dar cred ca merge doar de pe un computer

| luizaionescu45 explică (pentru Bariel):

Poti te rog sa imi lasi link ul? Multumesc foarte mult ❤

| luizaionescu45 explică (pentru Bariel):

Da? multumesc din suflet acum caut sa vad daca merge!

| luizaionescu45 explică (pentru Bariel):

Am incercat dar in zadar... oricum multumesc foarte mult mai exista variante?

| Bariel a răspuns (pentru luizaionescu45):

Https://www.komando.com/......ts/309004/

Asta cred ca merge doar de pe calculator si e cea mai eficienta metoda deoarece apartine de google, sper ca stii ceva engleza...:
https://www.searchenginepeople.com/blog/16012-reverse-image-search.html

| Bariel a răspuns:

Pai ar trebui sa o faci pe calea clasica, te duci la locul de munca si le arati pozele angajatilor

| luizaionescu45 explică (pentru Bariel):

Da...dar este in Bulgaria acest loc...

| luizaionescu45 explică (pentru Bariel):

Mai exista variante/solutii?

| Bariel a răspuns (pentru luizaionescu45):

Ai spus ca îi sti locul de munca, deci asta e cea mai buna solutie, sa l cauti acolo

| luizaionescu45 explică (pentru Bariel):

Am găsit locul de munca pe Facebook nu are poze, recenzi, nu pot sa dau mesaj! Cum îl caut daca locul de munca este in nisipurile de aur Bulgaria?

| Bariel a răspuns:

Sau te duci in timpul programului de munca si ar trebui sa l recunosti daca ai poze cu el

| UnAltUtilizatorTpu1 a răspuns:

Nu se poate. Nu cred ca vei gasi aplicatii pentru asa ceva. In plus, este ilegal sa urmaresti pe cineva. Daca gasesti, sa ne arati si noua

| luizaionescu45 explică (pentru UnAltUtilizatorTpu1):

Nu vreau sa urmăresc pe cineva! Vreau sa gasesc o persoana care nu îi stiu numele doar am câteva poze cu ea din vacanta.Este ilegal?!

| luizaionescu45 explică (pentru UnAltUtilizatorTpu1):

Mai exista solutii?

| UnAltUtilizatorTpu1 a răspuns (pentru luizaionescu45):

Nu este ilegal, depinde ce intentii ai

| luizaionescu45 explică (pentru UnAltUtilizatorTpu1):

Păi vreau sa il gasesc si sa îi aflu numele nu vreau sa il spionez s-au mai stiu eu ce...metode?