| Julia1188 a întrebat:

Buna ziua! Tocmai am primit pe messenger acest mesaj " Messenger alerts about unrecognized logins into your Facebook account are disabled. You will continue receiving login warnings via system notifications like this one." De la Facebook Login Alerts. L-a mai primit cineva?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Da, primești când te loghezi de pe alt telefon, device. Sau dacă încearcă altcineva să se logheze...

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca stai toata ziua pe Faceboock boala româ nilor, te au blocat ăia ca prea mult postezi faci spam. Ai de asteptat cel putin o saptamana sa te deblocheze ei, ori cineva te a raportat, deci foloseste si tu mai rar Faceboock nu nonstop ca uite ce pățesti. Mai fă si altceva nu doar Facebook si Instagram, nu ai scoală? Lectii pentru scoală nu ai?

| blairelovesmusic a răspuns:

Poate te-a hack-uit cineva. Sau cum a zis si Cristi, mai lasa Facebook-ul.