| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac pe Facebook sa nu mai arate in conversatii ultima data cand am fost activ?

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună,

Mai multe detalii despre setările pe care le ai la dispoziție, găsești aici https://www.facebook.com/help/198180703644015

| Elliiieo3 a răspuns:

Setari chat, dezactiveaza vizibilitatea prezentei.

| bibix3 a răspuns:

Iti inchizi chatul. daca intri pe pc si dai la setarile chatului acolo jos vei vedea ca poti sa seelectezi anumite persoane carora sa le inchizi chatul si sa nu te mai vada activa deloc, nici sa scrie acum cat timp ai fost intrata,

| cristianosm a răspuns (pentru bibix3):

Ok. Si după daca intri de pe telefon?