| mariusalex2019 a întrebat:

IP arata cine s-a logat de pe contul meu si pot vedea locatia din zona unde s-a conectat? Au trecut 12 luni de atunci, pot vedea cine a facut-o cu ip respectiv daca il am? Iar contul de gmail mi-a fost spart si a incercat sa schimbe nr de telefon si alte date ca sa nu-l mai pot accesa. Cum pot trage la raspundere pe cel care a facut >asta? Sau pot sti cine a incercat sa faca acest lucru? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Dupa 12 luni ip-ul ala a fost schimbat de zeci de persoane, poate sute. Un ip dinamic cum 90% au se schimba. Azi e al tau, maine e al meu, etc. Nu poti sa faci nimic.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu IP nu îi poți vedea adresa de domiciliu, doar serverul la care este conectat, țara. Internet Providerul nu îți va da datele lui personale, dacă nu îl obligă justiția.