| Marian_Rughinis_1986 a întrebat:

Salut,
De ceva timp nu mai pot accesa google play store de pe telefon. Îmi arată că sunt logat în contul gmail, apoi 3 opțiuni
Valorificați
Setări
Ajutor
Glisez în stânga și îmi apare „verificați conexiunea la internet și reîncercați." deși am conexiunea foarte bună. No, ce-i de făcut?

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Numai cu PlayStore nu poti intra pe net?
In ce limba ai telefonul?

| Marian_Rughinis_1986 explică (pentru MskDesign):

Intru pe net de pe browser, nu asta-i problema, dar nu-mi pot lua oareșce aplicații de care am nevoie și pe care le găsesc numai pe Google Play Store. Există și alt magazin? Telefonul nu permite limba română și e setat pe engleză.

| MskDesign a răspuns (pentru Marian_Rughinis_1986):

Intra in Setting>Apps>Google Play Store
Aici mai jos ai un buton unde scrie Clear Data si apesi pe el.
Dai Back si te intorci pe pagina cu toate aplicatiile si intri la Google Play services si mai jos ai Manage space si apesi. Dupa toate acestea dai un restart la smartphone si vezi daca iti va merge.

| Marian_Rughinis_1986 explică:

Nu mai pot accesa google play services si prin urmare nici nu pot da manage space.