| Steve9999 a întrebat:

Pot lua virusi daca ma conectez de pe un telefon nou pe un cont de Facebook care aparținea unui vechi telefon care are virusi?

Răspuns Câştigător
| morfeo a răspuns:

Imposibil

| Steve9999 explică (pentru morfeo):

Aia zic dar din ce am citit in ultimul timp despre siguranța pe net si metodele in care iti pot fi transmise anumite informații cu malware am devenit sceptic. Chiar si in potriva cardurilor SIM am citit undeva

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Viruși nu, poate i ei tu niste păduchi

| h379m3973423 a răspuns:

Salut,
Nu. Iar asta ca să se întâmple ar trebui ca Facebook în sine să fie virusat ceea ce nu este.

| neludana2000 a răspuns:

Niciodata, nu e posibil pentru ca tu te conectezi scriptic, doar scrii niste cuvunte acolo mail+parola.