| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Cel mai bun program de cautat drivere pentru laptop este?
Mersi

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Niciunul! Intri pe site-ul producatorului si descarci de acolo driverele originale! Cu altele iti creezi numai probleme...

| maphiotul a răspuns (pentru lpavel):

Hmm...banuiam asta.
Dar nu mai stiu cum sa caut toate componentele, stiam candvalaughing

| maphiotul a răspuns (pentru lpavel):

Trebuie sa intru pe site-ul fiecarui component in parte sau caut exact modelul de laptop si imi da toate driverele pentru el?
E vorba de un HP

| lpavel a răspuns (pentru maphiotul):

Da-mi marca si seria exacta a laptopului si windows-ul care este instalat pe 32 sau 64 si iti caut eu!

| maphiotul a răspuns (pentru lpavel):

Super!
Caut acum si iti trimit mesaj in privat
Multumesc!

| lpavel a răspuns (pentru maphiotul):

Intri pe site si vei avea acolo toate la un loc dar nu descarci tot ca nu totul e compatibil cu componentele tale, trebuie sa stii si ce componente sunt in laptopul tau!

| lpavel a răspuns (pentru maphiotul):

Ok

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ai aici un link! Vezi sa descarci numai ce e compatibil cu componentele tale!
Link:
https://support.hp.com/ro-en/drivers/hp-15-dw1000-laptop-pc-series/29159332