| PeeWee96 a întrebat:

Salut.
De vreo 2 zile încarc un video pe Youtube dar nu il poate vedea nimeni..ma intreb de ce.
Video-ul e public pentru toata lumea, le apare dar cand dă click pe el se deschide si scrie "Acest video nu este disponibil" daca ma poate lamuri cineva, unde greșesc?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca video-ul contine ceva ilegal, sau trebuie platit copyright pentru muzica sau actori ori secvente din filme, atunci nu este posibil sa-l faca public.

| MajorKing a răspuns:

Cum zice Ioneasca da s-ar putea să nu îți fi randat clipu când l-ai urcat... Nu am pățit din astea
Eu am urcat cu muzica o detectat yt muzică și nu zici nimic de Strike