| Nume6 a întrebat:

Salut, e cineva care a reușit să își recupereze un cont de Gmail dacă nu mai avea acces la email-ul si numărul acestuia de recuperare și mă poate ajuta? Vă rog mult

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu ai cum, in principiu. Daca s-ar putea treaba asta, ar putea oricine sa iti sufle un cont. Nu crezi?

| Nume6 explică (pentru GabiDumitrescu):

Știu că ţi se pun niște întrebări foarte personale despre acel cont, iar eu pot să răspund la ele că e contul meu.

| Catrice a răspuns (pentru Nume6):

Am încercat nu demult o recuperare, dar n-am primit întrebările. Aveam mail de recuperare, dar când sa dau să-mi trimită mailul ca sa resetez parola, surprize surprize, zicea ca nu au reușit sa constate ca mailul îmi aparține. Am încercat din nou o zi întreaga și același răspuns, pana am renuntat.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Nume6):

Eh, poti incerca...

| Wr3nch a răspuns:

Intri aici, bagi adresa de mail a contukui pe care il vrei si urmezi pasii.
https://accounts.google.com/......identifier
La un moment dat iti pune intrebarile, raspunzi si poate ai noroc,

| Nume6 explică (pentru Wr3nch):

Ai încercat tu?

| Wr3nch a răspuns (pentru Nume6):

Nu am incercat, ca eu mi-am pus si email si nr de telefon si le am. Dar aia e singura metoda. Sau iti faci alt mail si bagi un nr nou si salut.

| floreadan a răspuns:

Din pacate nu prea mai ai ce face.