| Sergiu12345678903638283 a întrebat:

am cont paypal am bani pe el dar nu am adaugat nici un card pot sa fac comenzi online?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti face plati din contul de PayPal daca siturile de unde cumperi accepta astfel de plati.

3 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca ai bani suficienti in contul Paypal poti face.

| Sergiu12345678903638283 explică (pentru andreia67):

Eu sunt afiliat cu un site si primesc bani la 2 saptamani circa 300 dolari si nu stiam daca pot sa fac plati online ...nu trebuie sa fie contul de paypal premier? si este o limita la cati bani pot sa primesc?

| andreia67 a răspuns (pentru Sergiu12345678903638283):

Cu toate conturile poti face plati la magazine online. Daca vrei sa primesti bani sau sa-i trimiti altor persoane sau sa-i scoti la bancomat trebuie cont mai bun decat cel basic. Tu inteleg ca deja il ai.