| Scheuleac_Ionel_1980 a întrebat:

De ce mi se sterg automat toate comentariile pe care le lasa cineva la filmuletele incarcate de mine pe Youtube.

Răspuns Câştigător
| Jouliete a răspuns:

Poate îți cunoaste cineva parola si sterge el mesajele cand apar deci ar trebui sa o schimbi. Sau poate ai apasat vreun buton de stergere automata a comentarilor si trebuie sa te uiti la setari pe Youtube.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea asta, trebuie adresata Administratiei YOUTUBE nu aici, pe TPU!

| Scheuleac_Ionel_1980 explică (pentru Violleta2022):

Aici se intreaba si cand se schimba ora si eu nu pot sa intreb ceva despre canalul meu? Despre ce vorbim aici? Emancipata la maxim.

| Salontanul a răspuns (pentru Scheuleac_Ionel_1980):

Las-o! DonnaAlba este moldoveanca. Eu am blocat-o ca sa scap de ea si de comentariile ei... de 2 bani.

| Violleta2022 a răspuns:

Intr-adevar, daca lasi computerul deschis si esti logat pe Youtube, sotia, sau copii iti pot sterge mesajele.

| Scheuleac_Ionel_1980 explică (pentru Violleta2022):

Nu e asta. Dar in fine. Credeam ca exista o explicatie.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunt moldoveanca, sunt munteanca 100%.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Daca comentariile respective contravin termenilor Youtube, atunci exista posibilitatea ca ela sa fie sterse - mai multe detalii aici https://www.youtube.com/intl/ro/yt/about/policies/#community-guidelines

| Jouliete a răspuns:

Pardon, parola de la google+