| Sebastianjuan a întrebat:

17 ani
67 kg
am inceput sala acum 4 luni si am luat in greutate de la 62kg la 67kg. Fara nici un supliment, am incercat sa mananc curat dar nu m-am putut abtine de la cartofi prajiti si fast fooduri. Totusi sunt adolescent, si cand sa-mi mai satisfac poftele? Peste cativa ani nu o sa mai am timp de nimic.
Intrebarea mea este: Sa ma apuc de un Gainer? Sau sa continui pe alimentatie..Ideea e ca iau greu in masa si slabesc repede. As dori sa-mi cumpar Giant Mass 4000 (7kg) si o creatina, sau Serious Mass (5.4kg) si o creatina.

1 răspuns:
| DovleacTurbat a răspuns:

Ambele gainere iti vor ajunge intre un 20 si 10 zile. Invata sa mananci, esti la inceput n-ai nevoie de suplimente.