| sebweb a întrebat:

A luat cineva Total Mass? vreau sa iau si eu, dar as vrea intai sa aflu niste pareri:
1)a dat rezultate?
2)in cat timp?
3) ce s-a intamplat dupa ce nu leati mai folosit(v-ati pastrat masa musculara castigata)?
5)ce alte suplimente naturale stiti?

1 răspuns:
| XTSX a răspuns:

Am auzit ca Total Mass ofera rezultate medii d-ce are putine calorii.Eu am incercat Weight Gainer si, i-a fost de mare folos.Am adaugat 5 kg de masa musculara, dar relieful muschilor a scazut putin. Dupa ce nu l-am mai folosit am slabit cu 1, 5 kg iar in rest totul s-a mentinut.Alte suplimente naturale sunt Creatina care se gaseste in carne dar la fel poate fi consumata prin intermediul suplimentelor. Testesteronul este un hormon care ajuta la marirea masei musculare si la fel sunt suplimente naturale care il contin dar poate cauza disfunctii hormonale daca il consumi o perioada indelungata.