| Nickname1890 a întrebat:

Adresez aceasta intrebare celor care fac sport de perfornanta sau care au facut sport de performanta. Trebuie sa-mi pun pe carnet viza medicala si as vrea sa stiu in ce consta acea consultatie? Ce iti face cat mai detaliat?

Eu am problema ca de fiecare data cand intru in cabinetul unui doctor imi creste tensiunea si pulsul din cauza emotiilor si mi-e frica sa nu creada fals ca am probleme si sa nu-mi puna viza.

1 răspuns:
| TheTigerX a răspuns:

Stai linistit, o sa ti-o puna daca nu ai probleme mai grave de sanatatehappy