| HaXo24 a întrebat:

Am 14,60 kg si 1 m 76, de vreo 3 zile am inceput sa slabesc(mananc destul de putin) si fac si abdomene, de exemplu ieri am facut 150 abdomene la amiaza si 200 seara,incepuse sa ma doara spinarea,in principal as vrea doar patratele,un sfat util cu un mod rapid de a slabi (daca e nevoie sa slabesc,sunt putin cam grasut) si un mod pentru ami antrena tot abdomenul, daca se poate cu un video, care sa-l descarc pe telefon (Nokia asa 201) va multumesc din suflet.

2 răspunsuri:
| pisikmik a răspuns:

Nu este suficient doar sa faci abdomene pentru a slabi, iti trebuie o dieta echilibrata si ceva sport, alergari, abdomene(ceea ce tu faci deja) si alte exerciti. Trebuie sa iti faci o "lista" de exerciti pe care sa le faci in fiecare zi daca vrei sa ai rezultatele asteptate :*

| haidipa a răspuns:

Esti prea slab la inaltimea ta