| 95Cosmin a întrebat:

Am 15 ani si fac sala de ~~ 1 luna...am inceput sa iau si ceva vitamine mai exact: Alevia Vitamine si minerale esentiale / Flavo Vit ``C``. Intrebarea mea este cand ar fi cel mai bine sa le iau. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| PredatoR a răspuns:

Vitaminele se iau inainte de antrenament sau dimineata, este foarte bine ca le ei insa vitaminele nu te ajuta sa pui masa musculara, daca vrei sa ei pui masa musculata iri recomand un concentrat proteic sau un gainer (sau amandoua, depinde de ce buget ai).
Daca vrei sa-ti recomand un supliment bun pentru cresterea in masa musculara zi.

4 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Dimineata, dupa micul dejun

| danielaxyz a răspuns:

Oricand,mai putin seara

Răspuns utilizator avertizat
| 95Cosmin explică:

Am doar 15 ani nu stiu daca este bine sa incep cu proteine si gainer(ala nu stiu de e) de la varsta asta