| Andreiu68 a întrebat:

Am 16 ani si am incheieturile mainilor slabe si cand le,, invart,,/rotesc imi pocnesc si se aude tare si dupa ma dor.Eu am facut sala 11luni si la piept inpingeam cu greutati mari si imi presa incheieturile.Ce exercitii sa fac ca sa le intaresc, sa nu mai fie fragede/slabe.Ca la sala cand o sa mai ma apuc sa nu mai ma doara cand inping la piept si simpeam durere la incheieturi. FUNDA

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Cred ca ai lipsa de calciu. Du-te la medicul tau de familie, sa iti faca un set de analize pentru a vedea corect problema. O seara buna.

| Cosmin86 a răspuns:

Fa piept cu gantere si flotari la paralele... se dezvolta la fel de bine pieptul fara sa-ti distrugi incheieturile.