| TeckTonik997 a întrebat:

Am 17 ani 173-175cm 70kg. Ce sumplimente sa iau ca sa cresc in masa dar fara sa ma ingras? As dori chiar sa pierd ceva grasime de pe abdomen. (muschii abdominali sunt, in opinia mea, bine dezvoltati, multi care au patratele nu pot duce exercitiile pe care le fac eu)

Prietenii mi-au recomandat: pro gainer dar imi e teama ca caloriile acelea ma vor ingrasa.

5 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Daca vrei masa musculara trebuie sa renunti la abdomen.Nu ai cum sa ai shredded abs si cu masa musculara happy

| AntrenorFitness a răspuns:

Concentrat proteic, BCAA si L-glutamina. Daca ai in vedere dezvoltarea masei musculare calitative. O crestere mai lenta dar calitativa.
http://www.megaproteine.ro/......Musculara/
bafta!

| TeckTonik997 explică:

P.S.:In 2 luni am pus 5-6kg si nu cred ca e grasime.

| Dangerfull a răspuns:

Nu consuma nici o prostie de genul asta du-te la sala si antreneazati muschi practica un sport, dar manaca mult ca in felul asta mancare se pune pe muschi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Dangerfull):

"prostie"? poti argumenta?