| Shukacu a întrebat:

Am avut niste probleme de sanatate si mi-am stricat programu renuntant la cateva zilestraight face
I-ar acum am doua posibilitati ori incep de maine sala ori incep de saptamana viitoare.Problema e ca daca incep de maine nu merge sa fac ce fac luni si imi stric programu... Ce zice-ti daca i-au pauza 1 saptamana nu se intampla nimic nu?

8 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Pauzele sunt bune, da cred ca alea cateva zile au fost suficiente, nu are nimic daca decalezi programu...

| onasis1961 a răspuns:

Fii fără grije, într-o săptămână nu se întâmplă mare lucru!

| Teooooooo a răspuns:

Poti face acasa, de pe net, ca sa ramai in forma.

| MioaraParalescu a răspuns:

Nu stai linistit laughing
Intr-o saptamana nu pierzi nici forta nici masa.Ba chiar e indicat sa mai iei cate o pauza o data la cateva luni sa se refaca ligamentele.
Bafta!

| Cosmin86 a răspuns:

Nu o sa-ti poti respecta programul in fiecare saptamana, uneori mai intervine cate ceva.

Si eu uneori am doar 3 zile libere intr-o saptamana in care ma pot antrena, si imi acopar toate grupele in alea 3 zile, mai trist e cand sunt 3 zile consecutive, dar ma descurc happy

Si dupa revin la normal.

| Shukacu explică (pentru Cosmin86):

Cum iti acoperi toate grupelehappy?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Shukacu):

In 3 zile?

ziua 1-> piept + triceps
ziua 2 -> spate + biceps
ziua 3 -> umeri + picioare

E cam tampita combinatia, dar e doar in saptamanile speciale, apoi revin la programul meu normal.

| jojoskumpik a răspuns:

Nu... nu cred.