| Rάđü a întrebat:

Am de mult o curiozitate, daca limita de viteza este de exemplu 40 km/h iar eu merg cu bicicleta cu 60 big grin, ma ia radarul?, adica platesc amenda happy?

5 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Limita e de 50km/h si e doar la masini motocilete si alete si ce ma prinzi 60 cu bicicleta da nu o sa poti merge 1 ora da nu prinzi ce dracu laughing

| Rάđü explică (pentru XatomisX):

Sa sti ca nu sunt amator laughing am prins 65 cu semicursiera pe o panta lina cand faceam cursa cu un motoscuter big grin.

Răspuns utilizator avertizat
| NicK93x a răspuns:

Bicicleta nu este autovehicol sa te ia radarullaughing bine ca nu ai intrebat daca nu iti ia si carnetul(de elev)