| VladoiuDany a întrebat:

Am inceput sa fac cardio,in principal alergare. Eu de fapt nu sunt gras din contra destul de slabut, dar ma deranjaza pielea si stratul adipos de pe abdomen care acopera patratelele! Fac bine ce fac daca alerg?

4 răspunsuri:
| QiCKaaTc a răspuns:

Degeaba faci abodmene daca acel strat de grasime nu il dai jos.

Fa cate 200 de abodemene pe zi ( nu toate odata, ca esti incepator ) si dupa alergi, joci diverse jocuri in aer liber etc... si vei avea patratele happy Funda?

| RubyDonnahue a răspuns:

Cel mai bine e sa faci abdomene, alergatul e pentru slabit... fa 50 de abdomene si in fiecare saptamana adaugi 50 :X Succes!

| RockTheGym01 a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa lucrezi bine de tot si dk o faci (mai ales ca spui k nu esti gras) garantat o sa se vada bine - se formeaza complet in aprox un an si asta insemnand cel putin 3 serii a cate 30 abdomene/zi...winking bafta multa..nu e atat de greu (doar la inceput poate)

| RockTheGym01 a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa lucrezi bine de tot si dk o faci (mai ales ca spui dk nu esti gras) garantat o sa se vada bine - se formeaza complet in aprox un an si asta insemnand cel putin 3 serii a cate 30 abdomene/zi...winking bafta multa..nu e atat de greu (doar la inceput poate)