| erkal2011 a întrebat:

TPU! Se fac muschii mari daca fac exercitii cu gantere si cu haltere flotari, genoflexiuni in cat timp? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, în general muşchii se fac prin proteine alimentaţia strictă şi corectă, ce pe vremuri oamenii ridicau obiecte pentru a-şi îmbunătăţi musculatura? Mănâncă ceva uşor şi sănatos, şi o poerţie de peşte pe zi este foarte bun deoarece conţine o cantitate enormă de Omega 3. Succes, o seară frumoasă!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Brâncuşi):

O alimentatie fara un program de antrenament e cam degeaba. Oamenii de pe vremuri ridicau obiecte grele zilnic aproape.

4 răspunsuri:
| raddu2500 a răspuns:

Da dar depinde daca esti mai inalt cel mai bine sa mergi la sala acolo ii faci mai mari si mai puternici dar trebuie sa ai o alimentatie corecta : multe fructe, legume, lactate etc. Iar prin flotari gantere... semformeaza mai greu muschii cam in 2-3 luni.winking sper ca te-am ajutat.

| Cosmin86 a răspuns (pentru raddu2500):

Cu ce naiba te ajuta "multe fructe, legume" la muschi? habar nu ai de alimentatie, nu?

| Brâncuşi a răspuns (pentru Cosmin86):

Salut Cosmin, fiecare se pricepe la ceva, poate pe el îl ajută...nu toţi suntem normali! Respect şi o zi bună!