| Daniel293m a întrebat:

Am o întindere inghinala de cam 2 săptămâni. Mi-a mai trecut. Dar tot ma mai doare un pic dacă dau cu șutul mai tare sau alerg rapid.
Ce ziceți sa ma duc azi la fotbal? Sau sa aștept să-mi mai treacă?

2 răspunsuri:
| Ajutor7654 a răspuns:

Eu zic ca ar fi mult mai bine sa stai acasa! nu se stie cum dai din greseala si agravezi situatia si mai tare mai stai acasa si o sa vezi ca pana la urma iti va trece

| Daniel293m explică (pentru Ajutor7654):

Mulțumesc mult. Dar când ar trebui sa reîncep sa joc? Când nu ma mai doare de loc?