| Fabre_Roberto_1995 a întrebat:

Am o problema vreau sa cresc in masa musculara dar nu pot sa ma ingras deloc am 14ani 45kg, 1, 72cm, ce proteine mi-ati recomanda? funda!

Răspuns Câştigător
| florynmondialul a răspuns:

Gainer frate gainer+ 5 mese pe zi bogate in proteine!
uite gainerul:http://www.fittshop.ro/suplimente-nutritive-317_True-Mass.html#sel668

| tteo91 a răspuns (pentru florynmondialul):

De ce cersesti funda ba milogule gayle rolling on the floor)

2 răspunsuri:
| ggghhghgh a răspuns:

Intai fa-ti un regim bazat pe multe proteine vezi daca de rezultate.Mananca oua fierte,lapte, branza, cumpara niste mazare concelata, piept de pui, cate un fruct ar fi bun. Daca nu functioneaza folosete Xplode ajuta la dezvolatare masei musculare. FUNDA?