| GulDan a întrebat:

Am si eu 2 intrebarii legate de Atletism:
1)Cand iti da antrenoru adidasi cu cuie?
2)De ce mi-a scazut performanta?

Răspuns Câştigător
| Michaelutzu a răspuns:

Eu sunt de 7 ani la atletism.

Deci daca vrei cuie trebuie sa stii sa alergi echilibrat si frumos, pe directie cu mainele asa cum trebuie.Cand o sa vada ca ai viteza mai mare ca altadata.

Si ti s-a scazut performanta deoarece ai crescut si te-ai facut mai greoi de picioare, sau nu ai putere destula,
daca vrei sa alergi mai tare fa niste exercitii abdominale.

Funda te rog happy :3

| GulDan explică (pentru Michaelutzu):

Daca faci de 7 ani banuiesc ca sti multe...sa alerg mai rapid trebuie abdomen deci? si forta in picoare cum?

| Michaelutzu a răspuns (pentru GulDan):

Pai forta in picioare depinde, daca ai exercitii deci daca stii locuri in care sunt exercitii (aparate dinacelea) in care iti misti picioarele, mergi in fiecare zii si o sa ti le faci mai puternice.

3 răspunsuri:
| cipibaj a răspuns:

1 cand o sa faci performanta
2 pentru ca nu te-ai tinut de antrenamente!